O nas

Historia naszej firmy zaczyna się w 2015 roku, kiedy to pod marką Industry Automation Soltions grupa młodych, ambitnych osób postanowiła wykorzystać bagaż doświadczeń zdobytych na przestrzeni lat pracy w działach automatyki oraz robotyki największych światowych koncernów i spróbować sił oferując Klientom swoje usługi.

Łącząc pasję, zaangażowanie, chęć rozwoju oraz odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, firma sukcesywnie powiększała swój zakres działania w branży automatyki i robotyki przemysłowej.

W 2021 roku przekształciliśmy się w Robo Automation sp. z o.o. zyskując tym samym większe zaufanie Kontrahentów, poszerzając swoją ofertę oraz wchodząc w partnerstwo strategiczne z dostawcą rozwiązań automatyki i robotyki przemysłowej, firmą Mitsubishi Electric B.V. Zdobywając autoryzację jednego z największych graczy na światowym rynku, jako wyłączny serwis robotów przemysłowych Mitsubishi Electric, otwieramy sobie drogę do dalszych wyzwań, a także znacząco powiększamy obszar naszej działalności, która do tej pory skupiała się głównie w Polsce. Wszystko po to aby oferować naszym Klientom rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki oraz jakość usług na najwyższym, światowym poziomie.